Ένα βίντεο με τη Μαρία Καβογιάννη από την πρώτη μέρα γυρισμάτων για τη δεύτερη σεζόν του «Maestro» δημοσίευσε ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης στο Instagram.
Ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης έδωσε στους θαυμαστές της σειράς, μια μικρή γεύση από το τι θα παρακολουθήσουν στα νέα επεισόδια, τα γυρίσματα των οποίων βρίσκονται σε εξέλιξη και μάλιστα, ξεκινούν από την Κέρκυρα.
Στο βίντεο, ο «Ορέστης» και η «Μαρία» της σειράς, βρίσκονται στο νησί και διευθύνουν μαζί μια ορχήστρα, με τον πρώτο να δίνει στην ηθοποιό, οδηγίες για το πώς να κινεί τα χέρια της, σαν μια σωστή μαέστρος. «Πρώτη μέρα γύρισμα» λέει ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης με τη Μαρία Καβογιάννη να του απαντά «έχω άγχος».
«Πρώτη μέρα στην Κέρκυρα. Για τα επεισόδια 5-6» γράφει στη λεζάντα της ανάρτησής του, ο δημιουργός της σειράς.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.