Μαρία Καβογιάννη: Η φωτογραφία με τη Χαρούλα Αλεξίου στα γυρίσματα του «Maestro»
«Σε έβλεπα από το πλάι και έλεγα γελάει και σήμερα» γράφει στην ανάρτησή της
Τα γυρίσματα για τη δεύτερη σεζόν του «Maestro» συνεχίζονται στους Παξούς.
Η επιτυχημένη σειρά του Χριστόφορου Παπακαλιάτη, που γνώρισε μεγάλη επιτυχία στο Netflix, βρίσκεται στο στάδιο της παραγωγής.
Ενώ βρίσκονται στο νησί για τις ανάγκες των γυρισμάτων, οι ηθοποιοί συχνά μοιράζονται στιγμιότυπα και βίντεο από το σετ, δίνοντας έτσι στο κοινό τους μια γεύση από τον δεύτερο κύκλο.
Αυτή τη φορά, ήταν η Μαρία Καβογιάννη που μοιράστηκε με τους θαυμαστές της μια φωτογραφία, στο Instagram.
Κλείσιμο
Σε αυτή φαίνεται να χαμογελά στον φακό, ενώ κρατά το χέρι της Χαρούλας Αλεξίουπου κάθεται δίπλα της. Οι δύο γυναίκες φαίνονται να απολαμβάνουν τον καφέ τους στο μπαλκόνι, με θέα τη θάλασσα.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, η ηθοποιός έγραψε: «Σ`έβλεπα από το πλάι και έλεγα γελάει και σήμερα!».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.