Μιλώντας στην εκπομπή «Πρωινό Σουσού», ανέφερε αρχικά: «Μόλις βγήκα από τη Φαίη, είμαι λίγο ταραγμένος. Ένιωσα ότι μπήκα σε μια λογοκρισία της σκέψης μου. Δεν μπορώ να έχω την άποψή μου;».
«Δεν μας ενδιαφέρει ο σεξουαλικός προσανατολισμός του καθενός, παρά μόνο το έργο που παράγει σαν πολιτικός ή σαν καλλιτέχνης. Καλημέρα, είμαι γεροντολάγνος. Τι σε ενδιαφέρει και μου το κάνεις από την αρχή αυτό σημαία; Κάθε φορά ενοχλείσαι με αυτό κι αναπαράγεις αυτό. Είναι άκρως ομοφοβικό από την πλευρά του, άκρως ρατσιστικό κι άκρως διχαστικό», πρόσθεσε.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cwakefkm48bd)
Κλείσιμο
Αναφορικά με τον λαό, δήλωσε: «Με έχει στενοχωρήσει που σαν λαός έχουμε μπει σε έναν διχασμό, σε έναν προβληματισμό για τα παιδιά και τον προσανατολισμό τους. Δεν μας αφορούν αυτά, μας αφορά το θέμα της επιβίωσης. Δεν με αφορά που πήγε ένας αρχαίος λαός να πάρει στην Πάτρα ένα αυτόγραφο από την Αντζελίνα Τζολί και δεν πήγε να ψηφίσει. Αυτό με στενοχώρησε. Τι σημαίνει Αντζελίνα Τζολί; Είναι μια ηθοποιός του Χόλιγουντ, που ήρθε στην Ολυμπία. Τι δεν καταλαβαίνετε;».
Στη συνέχεια, αναφέρθηκε στον Τάσο Ξιαρχό, καθώς η σχέση των δύο ανδρών συζητήθηκε ιδιαίτερα, κατά τη διάρκεια του «I'm a Celebrity».
«Δεν έχω καμία επιθυμία να επικοινωνήσω μαζί του. Θέλω να ξαναμπώ στο ριάλιτι. Από αυτά που έζησα, παίχτηκαν πολύ λίγα. Έζησα μια υπερπαραγωγή και παίχτηκαν πολύ λίγα. Δεν ξέρω ποιος έκανε το μοντάζ. Αυτό που είδα δεν με αντιπροσώπευσε. Έκανα ένα χορό μέσα στη βροχή, στην καταιγίδα και δεν το είδα», εξήγησε.
Τέλος, για την οικειοθελή αποχώρηση της Δήμητρας Αλεξανδράκη είπε: «Για αυτό να ρωτήσετε τον Ξιαρχό. Αυτό που μας είπε για τους λόγους που έφυγε on camera είναι πολύ βαθύτερο από τους λόγους υγείας. Δεν θα το αναπαράξω, είναι λίγο σαν κουτσομπολιό. Ο Ξιαρχό το είπε μπροστά στην κάμερα».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.