Αν και ήταν εμφανές από τον γάμο τους, ότι η πρώην παίκτρια του «Survivor» είναι έγκυος, το ζευγάρι θεώρησε πως τώρα ήταν η σωστή στιγμή να ανακοινώσουν την εγκυμοσύνη της.
Με πιπίλες στο στόμα, πόζαραν στην κάμερα και ανάρτησαν boomerang βίντεο στα προφίλ τους στο Instagram. Στην ίδια δημοσίευση, έδειξαν ξανά τις πιπίλες, αυτή τη φορά μέσα στα χέρια τους,
Κλείσιμο
Στη λεζάντα έγραψαν: «Ο Άγιος Δημήτριος να σας φωτίζει. Χρόνια πολλά με υγεία, σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας» .
Από τα πρώτα λεπτά, δέχτηκαν εκατοντάδες σχόλια, με τους ακολούθους τους να γράφουν «με το καλό».
Νωρίτερα, ο Γιώργος Αγγελόπουλος ευχήθηκε στη σύζυγό του, με αφορμή την ονομαστική της εορτή.
Μέσω Instagram stories, ανέβασε μια καλοκαιρινή φωτογραφία της Δήμητρας Βαμβακούση, την ώρα που βρίσκεται πάνω σε μια σανίδα. Της έγραψε: «Χρόνια σου πολλά αγάπη μου».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.