Για την εκπομπή που παρουσιάζει μίλησε η Βάσω Λασκαράκη σε βραδινή της έξοδο, όπου και τη συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών.
Σε απόσπασμα του «Happy Day» η ηθοποιός και πλέον παρουσιάστρια, ρωτήθηκε από τους ρεπόρτερ διάφορα για το «Break».
«Είδα τα πρώτα επεισόδια του Break, καλή ήμουν, ξεαγχώθηκα από την πρώτη μέρα, όλα καλά. Φυσικά και θα δω τα νούμερα τηλεθέασης, αλλά δεν είναι το μέλημά μου αυτή τη στιγμή αυτό. Μου είναι πολύ πιο σημαντικό να μάθω αυτό το καινούργιο project» είπε αρχικά.
Σε ερώτηση για το αν θα φέρει καλεσμένο τον Γιάννη Τσιμιτσέλη, η Βάσω Λασκαράκη αντέδρασε, λέγοντας: «Μην μου κάνετε τέτοιες ανόητες ερωτήσεις, δεν μπορώ άλλο».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cwn9tiwezlxd)
Σχολιάζοντας το απόσπασμα με τις δηλώσεις της στο πάνελ της εκπομπής, η Τίνα Μεσσαροπούλου είπε για τη Λασκαράκη: «Προσπαθεί να είναι χαριτωμένη αλλά δεν τα κατάφερε. Βάσω μου, ενώ διαθέτεις το υποκριτικό ταλέντο στον μέγιστο βαθμό, εδώ δεν κατάφερες να παίξει τη γλυκούλα».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!