Η Μαρίνα Σάττι πηγαίνει με την Ελλάδα στη Eurovision και μέχρι ώρας, έχει λάβει μεγάλη στήριξη από τους Eurofans, αλλά και τους Έλληνες καλλιτέχνες.
Ο Μιχάλης Ρακιντζής εξέφρασε τη στήριξή του επίσης, δηλώνοντας στο «Super Κατερίνα» ότι: «Πρώτος εγώ είπα ότι είναι η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσε να κάνει η ΕΡΤ και ίσως και γενικά στα χρόνια η καλύτερη επιλογή. Πρόκειται για μια υπερταλαντούχα κοπέλα, της εύχομαι τα καλύτερα. Στη Eurovision δεν περιμένεις το αποτέλεσμα. Της εύχομαι πολύ καλή επιτυχία. Την πιστεύω πάρα πολύ, έχει δείξει με το "καλημέρα σας" το ταλέντο της. Λίγα άτομα το κάνουν επειδή αγαπάνε τη μουσική και η Μαρίνα είναι ένα από τα άτομα αυτά».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cwzbfx8uqh1l)
Τέλος, για το αν θα έγραφε ένα τραγούδι για εκείνη, ο Μιχάλης Ρακιντζής είπε: «Εννοείται ότι θα της έγραφα. Για τη Μαρίνα και ανθρώπους που είμαι βέβαιος ότι αγαπάνε τη μουσική και δεν το κάνουν για να βγουν σε μία πίστα και να είναι αναλώσιμοι, φυσικά και θα το έκανα».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.