Ο ολυμπιονίκης μοιράστηκε με τους σχεδόν 320.000 ακολούθους του στο Instagram, οικογενειακές φωτογραφίες τους με την τούρτα που του ετοίμασαν.
«Όπως και να γυρίσω αυτή την υπέροχη τούρτα που μου έφτιαξαν τα κορίτσια μου 33 δείχνει και πάλι ! Τα 33 στα καλύτερά τους» έγραψε στην ανάρτησή του.
Δείτε τις φωτογραφίες
Με τη σειρά της και η Βασιλική Μιλλούση ανέβασε σε story, φωτογραφία του συζύγου της, αγκαλιά με τα παιδιά τους. «Η πιο ωραία αγκαλιά για την ημέρα των γενεθλίων σου» έγραψε στον Λευτέρη Πετρούνια.
Με τη σειρά αθλητικής διατροφής Herbalife24, στέκεται περήφανα δίπλα τους ως επίσημος Υποστηρικτής Διατροφής, ενισχύοντας την προσπάθειά τους για διάκριση
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων