Η σύζυγος του Αίαντα Μανθόπουλου, Στέλλα Τσιάτσιου, μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα για τη σχέση που είχε μαζί του, τον λόγο που δεν πήραν διαζύγιο, αλλά και για την τελευταία σύντροφό του, Ελισάβετ Σταμοπούλου.
Αρχικά δήλωσε: «Εγώ έκανα αυτό που όφειλα να κάνω ως γυναίκα του και τα παιδιά του ως παιδιά του. Έμαθα ότι έγινε και ένα μνημόσυνο στον αέρα προχθές, σε ζωντανή σύνδεση. Εγώ αυτά δεν τα καταλαβαίνω. Όταν ένας άνθρωπος προσεύχεται για την ανάπαυση της ψυχής του Αία, αυτό εμένα μου προσφέρει μεγάλη χαρά και αγαλλίαση. Είναι άλλο αυτό και τελείως διαφορετικό να γίνονται μνημόσυνα γύρω γύρω».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cxff8uhscbo1)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, η Στέλλα Τσιάτσιου τόνισε: «Ο Αίας ήταν ξεκάθαρος στο ποιοι ήθελε να είναι η οικογένειά του, ποια άτομα ήθελε να φέρουν το επίθετό του. Συζητούσαμε για τα πάντα, υπήρχαν ανάμεσά μας διαφωνίες, υπήρχαν ανάμεσά μας ευχάριστα, δυσάρεστα, ανησυχίες για τα παιδιά, ευτυχία για τα παιδιά. Η υπερηφάνια που μας γέμισαν τα παιδιά πάρα πολλές φορές» και πρόσθεσε:
«Η μόνη συζήτηση που δεν κάναμε ποτέ και που δεν πέρασε ποτέ από το μυαλό μας να την κάνουμε ήταν ένα ενδεχόμενο διαζύγιο, ήταν ξεκάθαρο ότι εγώ με τον Αία δεν θα χωρίζαμε ποτέ. Ο καθένας προχώρησε τη ζωή του από εκεί και έπειτα. Από όταν έφυγε ο Αίας κι έπειτα, είχα καλέσει την κ. Σταμοπούλου μία δύο φορές, αρνήθηκε να μου μιλήσει στο τηλέφωνο και δεν ξαναείχαμε επαφή από τότε».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.