Η Αποστολία Ζώη έδωσε συνέντευξη και μίλησε για την οικογένειά της, το τραγούδι, αλλά και το Nomads, όπου και συμμετείχε.
Η τραγουδίστρια μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» κι αρχικά, ανέφερε: «Πέρασα μια περίοδο, μια δεκαετία, που φυτοζωούσα, που ένιωθα ότι δεν υπήρχα καθόλου. Όταν έχεις χάσει και τους δύο γονείς σου, αισθάνεσαι ορφανός. Ότι τα θεμέλιά σου έχουν ραγίσει. Η απώλεια των γονιών μου με έκανε να ξεκινήσω ένα άλλο κεφάλαιο στη ζωή μου».
Πρόσθεσε επίσης: «"Μιλάω" στους γονείς μου κάθε μέρα με τον δικό μου τρόπο. Οι γονείς μου με προστατεύουν».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cxt16sduoosx)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, μίλησε για τα πρώτα της βήματα στο τραγούδι. «Τα πρώτα χρόνια δεν μπορούσα να τους πω ότι τραγουδούσα, ήταν μεγάλο ταμπού για τους γονείς μου. Με βοήθησε ο Τάκης Ζαχαράτος, μου είχε κάνει πρόταση να πάω Αθήνα να τραγουδήσω μαζί του. Βρήκα την αφορμή και το θάρρος να το πω στους γονείς μου, γιατί ο Τάκης είναι ένας άνθρωπος που όλοι αγαπούν. Τους είπα ότι πέρασα από οντισιόν, όχι ότι τραγουδούσα», εξήγησε.
Τέλος, ανέφερε: «Το τραγούδι το έχω προδώσει, ενώ δεν με έχει προδώσει, αλλά οι άντρες κάποιες φορές με έχουν προδώσει. Έφτασα πολύ κοντά στον γάμο. Δεν προέκυψε».
Κλείνοντας, είπε για το Nomads: «Στο Nomads κατέστρεψα τον οργανισμό μου. Δεν θα ξαναπήγαινα. Το "Ζώη" είναι καλλιτεχνικό, που το έβγαλε η Εύη Δρούτσα. Πού να πας με το "Καλαμπούκα";».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.