Όπως είπε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!»: «Στο “Κωνσταντίνου και Ελένης” ήμασταν σαν μια ατέλειωτη πενταήμερη. Αυτό που θυμάμαι είναι που όταν “παντρευόμασταν” με την Ελένη, μου έλεγε “ρε, θα ρίξουμε και γλωσσόφιλο;”. Ήταν πολύ αστείο, φιλιόμασταν και γελούσαμε. Παρότι ήμασταν νέοι, είχαμε δισταγμό για το αν έπρεπε να το σταματήσουμε μετά τις δύο σεζόν».
Τέλος, ο Χάρης Ρώμας περιέγραψε το τελευταίο γύρισμα, λέγοντας: «Στο τελευταίο γύρισμα υπήρχε μια χαρά για το μέλλον που ανοίγεται και ένας δισταγμός. Οικονομικά σίγουρα δεν κάναμε καλά, γιατί, όπως έχει πει και η Ελένη, αν συνεχιζόταν, εγώ και εκείνη τουλάχιστον, που ήμασταν οι υψηλά αμειβόμενοι και πρωταγωνιστές, θα είχαμε πάρει από ένα σπίτι ο καθένας».
Με τη σειρά αθλητικής διατροφής Herbalife24, στέκεται περήφανα δίπλα τους ως επίσημος Υποστηρικτής Διατροφής, ενισχύοντας την προσπάθειά τους για διάκριση
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων