Μία νοσταλγική Πρωτοχρονιά πέρασε η Δήμητρα Παπαδοπούλου, την οποία μοιράστηκε με τους ακόλουθούς της στο Instagram.
H ηθοποιός δημοσίευσε κάποια βίντεο με την ίδια να κάθεται στο σαλόνι του σπιτιού της, καθώς παρακολουθούσε την αγαπημένη τηλεοπτική σειρά «Οι Απαράδεκτοι» στο MEGA.
Στη λεζάντα της ανάρτησης, η Δήμητρα Παπαδοπούλου έγραψε: «Καλή χρονιά! Χρόνια πολλά! Ζήτω οι παρέες!».
Οι «Απαράδεκτοι» είναι μια από τις δημοφιλέστερες ελληνικές κωμικές τηλεοπτικές σειρές. Τη σειρά δημιούργησε η Δήμητρα Παπαδοπούλου και εκτός από την ίδια, πρωταγωνιστούσαν ο Σπύρος Παπαδόπουλος, ο Γιάννης Μπέζος και ο Βλάσσης Μπονάτσος. Συμπρωταγωνιστικούς ρόλους είχαν η Ρένια Λουιζίδου και ο Βασίλης Χαλακατεβάκης.
Η τηλεοπτική σειρά προβλήθηκε στο Mega Channel στις αρχές της δεκαετίας του 1990 και για δύο τηλεοπτικές σεζόν, από τον Σεπτέμβριο του 1991 έως τον Ιανουάριο του 1993.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.