Η Ζέτα Μακρυπούλιααπολαμβάνει ακόμα το ταξίδι της στη Ζανζιβάρη.
Η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια ξέκλεψε μερικές στιγμές κατά τη διάρκεια των εορτών, για να επισκεφτεί τον συγκεκριμένο προορισμό.
Η ίδια άλλωστε, έχει εκφράσει πολλές φορές την αγάπη της για τη φύση κι όπως ανέφερε σε πρόσφατη ανάρτησή της στο Instagram, στο μέρος αυτό είχε την ευκαιρία να συνδεθεί ξανά μαζί της.
Φυσικά, φροντίζει να μοιράζεται με το κοινό της εικόνες από το ταξίδι της. Στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram δημοσιεύει στιγμές από την καθημερινότητά της εκεί.
Κλείσιμο
Στις φωτογραφίες που ανάρτησε αυτή τη φορά, η Ζέτα Μακρυπούλια πόζαρε στις εντυπωσιακές παραλίες της Ζανζιβάρης.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της έγραψε: «Τελικά δεν είναι κακό να επιτρέπουμε λίγη ανεμελιά στον εαυτό μας!😉».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.