![Μενεγάκη: Έχω καμαρίνι μέσα στο πλατό, τους ανθρώπους όταν μεγαλώνουν τους προσέχουμε](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2023-10-13/eleni_menegaki_kamarini.jpg)
![Το έξυπνο workout που ενδυναμώνει τους μύες και διώχνει το λίπος – Ιδανικό για το καλοκαίρι](https://i1.prth.gr/images/488x275/files/2024-07-19/workout_perdiki.jpg)
Το καμαρίνι της Ελένης Μενεγάκη είναι τοποθετημένο εντός του πλατό και η ίδια είχε πει πριν λίγο καιρό στους συνεργάτες της στο πάνελ χαριτολογώντας: «Δεν λένε, ότι πρέπει να τους προσέχουμε τους ανθρώπους όταν μεγαλώνουν, γιατί κινδυνεύουν να πέσουν;», προκαλώντας τις αντιδράσεις των υπολοίπων.
«Κλαιν' οι χήρες κλαιν' και οι παντρεμένες» της είπε, μεταξύ άλλων, με χιουμοριστική διάθεση ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.