Η πτώση του υδράργυρου και το τσουχτερό κρύο των ημερών, έφεραν στην Ιωάννα Παλιοσπύρου μνήμες από το ταξίδι της στην Ισλανδία.
Μέσω Instagram, η ίδια ανάρτησε το βράδυ της Δευτέρας 29 Ιανουαρίου, ένα βίντεο - ποτ πουρί από την παραμονή της στη χώρα. Στο κλιπ συμπεριέλαβε φωτογραφίες και σύντομα κλιπ από την παγωμένη Ισλανδία, τα οποία ένωσεμεταξύ τους και «έντυσε» με μουσική.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, η Ιωάννα Παλιοσπύρου έγραψε: «Be the warmth, on a cold day», δηλαδή «Γίνε η ζεστασιά, σε μια κρύα μέρα» και πρόσθεσε: «Αυτή η παγωνιά, με κάνει να ταξιδεύω στην Ισλανδια!».
Με την κορυφαία διατροφική υποστήριξη της σειράς Herbalife24, επτά εξαιρετικοί αθλητές είναι έτοιμοι να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό για να κατακτήσουν την κορυφή