Τη Σοφία Βογιατζάκη συνάντησαν οι κάμερες των τηλεοπτικών εκπομπών σε βραδινή της έξοδο. Η ηθοποιός δέχτηκε μεταξύ άλλων, μια ερώτηση σχετικά με τα πράγματα που παίρνει μαζί της, όταν ταξιδεύει με αεροπλάνο.
Η Σοφία Βογιατζάκη απάντησε στο «Happy Day» ότι: «Εγώ είμαι ο άνθρωπος που μονίμως, η μοναδική από τις παρέες ή τις αποστολές, που πληρώνω πάντα υπέρβαρο. Παίρνω πάρα πολλά πράγματα, τα χώνω όλα μέσα στη βαλίτσα, δεν υπάρχει περίπτωση να μην πληρώσω υπέρβαρο. Μέχρι και στην Αυστραλία πλήρωσα υπέρβαρο, στον πηγαιμό, δεν συζητάω τον γυρισμό, που θα έπαιρνα ούτως ή άλλως πράγματα από εκεί».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cyrtzyxfijcx)
Στη συνέχεια, τη ρώτησαν αν φλερτάρει στα social media ή έχει βγει με κάποιον που γνώρισε με αυτόν τον τρόπο. Σε αυτό, η ηθοποιός απάντησε: «Όχι ποτέ, δεν είμαι φανατική και δεν τα παρακολουθώ πολύ τα social media».
Από την άλλη, η Τζόυς Ευείδη που ήταν μαζί με τη Σοφία Βογιατζάκη, είπε σχετικά με το παραπάνω: «Εγώ αντίθετα έχω γνωριστεί με πάρα πολύ κόσμο, έχω κάνει παρέα και κρατάμε γνωριμίες τουλάχιστον δέκα χρόνων».
Η Tetra Pak, παγκόσμιος ηγέτης στον τομέα της επεξεργασίας και συσκευασίας τροφίμων, φέρνει την καινοτομία στο επίκεντρο της στρατηγικής της. Με πάνω από 70 χρόνια εμπειρίας, διατηρεί τη δέσμευσή της να εξασφαλίσει την ασφάλεια των τροφίμων, των ανθρώπων και του πλανήτη