Η Ζόζεφιν μίλησε για το ενδεχόμενο να εκπροσωπήσει την Ελλάδα στην Eurovision.
Η τραγουδίστρια ήταν καλεσμένη στο «2night Show» και είπε σχετικά με αυτό: «Έχει ανέβει πάρα πολύ το επίπεδο της Eurovision. Φλερτάρω κάθε χρόνο. Συζητάμε κάθε χρόνο για το αν θα πάω, απλά δεν έχει έρθει ακόμη η στιγμή. Θέλω να είναι το χιτ της σεζόν, να είναι πολύ δυνατό τραγούδι και η ομάδα».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cz5h48oz05sx)
Στη συνέχεια, η Ζόζεφιν τόνισε ότι: «Δεν θέλω απλά να πάω, θέλω να πάω και να σκίσουμε. Όταν κάτι είναι καλό, το αναγνωρίζουν όλοι. Όταν βλέπουμε κάτι και σε αγγίζει, η ενέργεια δεν κρύβεται. Θέλω να πάω αλλά πιστεύω ότι όλα θα γίνουν στη σωστή στιγμή και όταν είμαι έτοιμη».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.