Η παρουσιάστρια και ο επιχειρηματίας φροντίζουν να εκμεταλλεύονται τον ελεύθερό τους χρόνο για να κάνουν αποδράσεις και να ξεφεύγουν από τις υποχρεώσεις τους.
Η Ελένη Μενεγάκη μάλιστα, είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και φροντίζει να μοιράζεται φωτογραφίες από την καθημερινότητά της με το κοινό της.
Έτσι και τώρα, θέλησε να δώσει μια γεύση στους διαδικτυακούς της φίλους από το ταξίδι της στη Σκωτία.
Κλείσιμο
Συγκεκριμένα, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ένα στιγμιότυπο με τους δυο τους να γελούν στον φακό, ενώ πίσω τους φαίνεται το διάσημο ξενοδοχείο Μπαλμόραλ.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, η παρουσιάστρια έγραψε: «Ευτυχία είναι...».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town