Η Κατερίνα Ζαρίφη αναφέρθηκε στον Δημήτρη Ουγγαρέζο όταν τη συνάντησαν τηλεοπτικά συνεργεία σε εκδήλωση, το βράδυ της Πέμπτης 22 Φεβρουαρίου.
Η παρουσιάστρια του Open απάντησε για την «προειδοποιητική» που της είχε ρίξει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος για μπλοκ, ενώ μίλησε και για τα νούμερα τηλεθέασης.
«Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος δεν με έχει κάνει μπλοκ, αλλά είχα φάει κάποτε μια προειδοποιητική… Κάτι είχα κάνει και μου είχε πει “πρόσεξε, θα σε μπλοκάρω”, αλλά τελικά τη γλίτωσα. Εγώ γενικά δεν μπλοκάρω», είπε αρχικά.
Δείτε το βίντεο του «Happy Day»
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czc8q4l3hd55)
Η Κατερίνα Ζαρίφη είπε στη συνέχεια: «Μακάρι να έρθει η Αννίτα Πάνια στο καθημερινό και να μειωθεί η δική μου εκπομπή. Τα μόνα νούμερα που με αγχώνουν είναι του τζιν μου. Θέλω να πέσω από το extra large στο large. Θεωρώ ότι τα νούμερα τηλεθέασης δεν σου “χακάρουν” πλέον τη διάθεση».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.