![Άντζελα Δημητρίου: Συγκινημένη η τραγουδίστρια μετά τον θάνατο της μητέρας της στο «J2US» – Έχασα το μεγαλύτερο στήριγμά μου](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-02-25/dimitriou-j2us.jpg)
![Η αόρατη νόσος από την οποία πάσχουν 200.000 Έλληνες χωρίς να το γνωρίζουν](https://i1.prth.gr/images/488x275/files/2024-07-22/1600x900_GOULIS.jpg)
Σε παλαιότερη της ανάρτησή της στο Instagram, η Άντζελα Δημητρίου είχε γράψει για τη μητέρα της: «Η πρώτη λέξη που θα πω, είναι η λέξη ΜΑΝΑ!!! Σ´ ευχαριστώ μανούλα μου για όσα μου χάρισες και όσα μου έμαθες ... Θέλω πάντα να σε έχω γερή και δυνατή. Είμαι περήφανη για σένα... Σ´ αγαπώ πολύ πολύ».
Ειδήσεις σήμερα:
Μετανιωμένος δηλώνει τώρα ο 69χρονος δράστης της δολοφονίας στην Αγία Βαρβάρα - Στη φυλακή μαζί με τη σύζυγό του
Εξάρχεια: Μπαράζ εμπρησμών σε αυτοκίνητα - Δείτε βίντεο
Ακρίβεια: Μειώσεις από 14% έως 17% σε επτά κατηγορίες προϊόντων δείχνουν οι νέοι τιμοκατάλογοι