Λίγες μόνο μέρες πριν από την πρεμιέρα της στη μεσημεριανή ζώνη του Star, με την εκπομπή «Made In Star», η Νικολέττα Ράλλη μίλησε για τη συνάντησή της με την Χριστίνα Λαμπίρη.
Λίγες μόνο μέρες πριν από την πρεμιέρα της στη μεσημεριανή ζώνη του Star, με την εκπομπή «Made In Star», η Νικολέττα Ράλλη μίλησε στην «Πρωινή Μελέτη» για τη συνάντησή της με την προκάτοχό της, Χριστίνα Λαμπίρη.
«Την είδα τις πρώτες ημέρες που ήρθα στο κανάλι. Δεν την είχα ξαναδεί από κοντά και εντυπωσιάστηκα από το πόσο όμορφη είναι. Πέρα όμως από αυτό, εγώ δεν χρειάστηκε να της πώ τίποτα. Με κάλυψε απόλυτα την στιγμή που μου ευχήθηκε καλή επιτυχία. Ο,τι χρειαστείς, θα είμαι εδώ, μου είπε στο τέλος η Χριστίνα».
Κλείσιμο
Μάλιστα, η Νικολέττα αποκάλυψε ότι πάντα συμπαθούσε τη Χριστίνα και μάλιστα παρακολουθούσε την εκπομπή της: «Βλέπω όλα αυτά τα χρόνια το “ Super Star”. Μου άρεσε πάρα πολύ γιατί γελούσε συνέχεια. Τρελαίνομαι με αυτό το πράγμα, όταν ένας άνθρωπος είναι συνέχεια χαμογελαστός και φαίνεται ότι είναι αληθινό. Είναι αυτό που άρεσε και στη μαμά μου και στις φίλες μου. Πάντα το λέγαμε αυτό για την κυρία Λαμπίρη».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.