Η Μαρίνα Πατούλη μίλησε για την προσωπική της ζωή, τη σχέση με τον γιο της και την ενασχόλησή της με τα κοινά, σε συνέντευξη που έδωσε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη».
Αρχικά, ανέφερε: «Ο μεγάλος έρωτάς μου είναι το επάγγελμά μου ως καθηγήτρια φιλόλογος. Παράλληλα, όμως, γεννήθηκε το μικρόβιο της αυτοδιοίκησης και της ενασχόλησης με τα κοινά».
Σχετικά με την προσωπική της ζωή, σχολίασε: «Στην προσωπική μου ζωή είμαι μόνη μου και είμαι πολύ καλά».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czwqjj4cmtk1)
Κλείσιμο
Σε άλλο σημείο, μίλησε για τον γιο της: «Ο γιος μου έρχεται να μου πει όσα δεν του αρέσουν και με αυστηρό τρόπο. Το συζητάμε όμως».
Για το αν μαγειρεύει, η Μαρίνα Πατούλη απάντησε: «Η μαγειρική δεν είναι από τα μεγαλύτερά μου πλεονεκτήματα. Μου αρέσει να περιποιούμαι τους ανθρώπους που αγαπώ και βρίσκω τους τρόπους να παρουσιάσω ένα πολύ ωραίο τραπέζι με άλλους τρόπους, χωρίς να χρειαστεί να μαγειρέψω γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα μείνουν ικανοποιημένοι από τις μαγειρικές μου ικανότητες».
Τέλος, αποκάλυψε ότι θα ήθελε να δοκιμάσει bungee-jumping κάποια στιγμή στη ζωή της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.