Η ηθοποιός ήταν καλεσμένη στη «Super Κατερίνα» με αφορμή την πρεμιέρα της νέας σειράς της, την Παρασκευή 5 Απριλίου.
Για το ενδεχόμενο της μητρότητας, απάντησε: «Θα δείξει αν θα γίνω μητέρα. Νομίζω ότι το έχω αφήσει λίγο στην τύχη. Αγαπώ πολύ τα παιδιά. Έχω πάρα πολλά βαφτιστήρια, έχω και την κόρη του Γιάννη στη ζωή μου, θα δείξει. Το σίγουρο είναι ότι ερχόμενη σε επαφή κάθε μέρα με ένα κοριτσάκι μαζί μου στο γύρισμα, η μικρή είναι η πρωταγωνίστρια, η Αλεξάνδρα...».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0c38njrbo29)
Κλείσιμο
Αναφορικά με τη σχέση της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη, η ηθοποιός ανέφερε: «Είμαστε σχεδόν 7 χρόνια μαζί. Δεν προσποιείται ποτέ, είναι πάντα αυθεντικός και αληθινός, ξέρεις ποιος είναι, δεν κοροϊδεύει. Θα χαμογελάσει όταν θέλει να χαμογελάσει. Δεν είναι μυστυριώδης όσο και αν φαίνεται έτσι. Εκφράζει αυτό που που του συμβαίνει. Για μένα αυτό είναι πολύ ξεκούραστο και πολύ ωραίο».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0c33bt1sand)
Ενώ, σε ερώτηση για το αν θα ήθελε να παντρευτεί, η Κατερίνα Γερονικολού είπε: «Δεν είναι στις προτεραιότητές και στις ανάγκες μας να παντρευτούμε. Ο Γιάννης έχει παντρευτεί μια φορά, οπότε θεωρητικά αν ήθελε να το κάνει, το έχει κάνει ήδη, εμένα δεν είναι κάτι είναι κάτι που με απασχολεί, δηλαδή με απασχολούν άλλα πράγματα. Ο γάμος, πέρα από το όμορφο πάρτι, δεν θα μου πρόσφερε κάτι στην καθημερινότητά μου. Είμαστε σαν παντρεμένοι είμαστε έτσι κι αλλιώς».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!