Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Ποζάρει αγκαλιά με τη Χαρούλα Αλεξίου στα γυρίσματα του Maestro
Η σειρά επιστρέφει στις 16 Μαΐου σε MEGA και Netflix
Ο Χριστόφορος Παπακαλιάτης ανέβασε μια ακόμη φωτογραφία από τους Παξούς, το νησί όπου γυρίζεται το μεγαλύτερο μέρος του Maestro.
Στην νέα του ανάρτηση, ο δημιουργός της σειράς πόζαρε αγκαλιά με τη Χαρούλα Αλεξίου, που πρωταγωνιστεί, μεταξύ άλλων, στο Maestro.
Στο στιγμιότυπο από τα γυρίσματα της δεύτερης σεζόν, οι δυο τους φωτογραφίζονται χαμογελαστοί και αγκαλιασμένοι. Ο σκηνοθέτης έγραψε στη λεζάντα: «Κυριακή στο νησί!».
Η δεύτερη σεζόν αποτελείται από 6 επεισόδια, ενώ το Maestro θα ολοκληρώσει τον κύκλο της ιστορία του με μια τρίτη σεζόν που θα έχει 4 επεισόδια. Αυτή αναμένεται να μεταδοθεί το φθινόπωρο του 2024 επίσης από το MEGA και το Netflix.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.