Ο πρώην παίκτης του Survivor μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό ΣουΣού» κι ανέφερε αρχικά, για τον Δημήτρη Αλεξάνδρου: «Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα». Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Το ότι κάποιες φορές διαφωνούμε δεν σημαίνει κάτι».
Όσο για την επιστροφή του στο πάνελ της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» είπε: «Δεν είπα ποτέ ότι δεν με εξέφραζε η θεματολογία του "Χαμογέλα και πάλι". Ο βασικός λόγος που γύρισα ήταν τα παιδιά και όχι η εκπομπή».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d0s7o046q7fl)
Κλείσιμο
Για το ενδεχόμενο να συνεργαζόταν σε μια τηλεοπτική εκπομπή με τον Δημήτρη Αλεξάνδρου, απάντησε: «Δεν θα μπορούσαμε να συνυπάρξουμε στην ίδια τηλεοπτική εκπομπή. Τι να κάνουμε εμείς οι δύο; Δύο όμορφοι να λένε τη γνώμη τους; Τι να κάνω εγώ με τον Αλεξάνδρου στην τηλεόραση; Προκαλώ τον Δημήτρη Αλεξάνδρου να έρθει στο κανάλι μου στο YouTube να λύσουμε τις διαφορές μας».
Τέλος, μίλησε για τα επαγγελματικά του σχέδια. «Συζητήσεις για του χρόνου δεν έχουν γίνει, κρατάω μικρό καλάθι. Κατά καιρούς, έχω κάνει δοκιμαστικά για παρουσίαση τηλεπαιχνιδιών. Θα ήθελα στο μέλλον, αν έχω την εμπειρία, να κάνω κάτι δικό μου», σημείωσε κλείνοντας.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.