Η σύζυγος του πρώην νικητή του Survivor μοιράζεται καθημερινά στιγμιότυπα από τη ζωή τους με το κοινό της.
Αυτή τη φορά, δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια σειρά από φωτογραφίες, από την επίσκεψή τους στο νησί, από όπου κατάγεται ο «Ντάνος».
Σε ένα από τα στιγμιότυπα, το ζευγάρι φαίνεται να χαμογελά στον φακό, ενώ τραβούν μια selfie.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η Δήμητρα Βαμβακούση έγραψε: «Όταν.. στη Σκιάθο».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town