Με αφορμή την ξεχωριστή ημέρα η σύζυγός του, Δήμητρα Βαμβακούση, έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, όπου μοιράστηκε μερικές κοινές φωτογραφίες τους.
Το ζευγάρι, που ενώθηκε με τα δεσμά του γάμου τον Σεπτέμβριο του 2023 και υποδέχτηκε την κόρη του στις αρχές του Φεβρουαρίου, διανύει μια όμορφη περίοδο.
Στη λεζάντα της ανάρτησης, η Δήμητρα Βαμβακούση έγραψε: «You [σ.σ. εσύ]».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town