Η Καλομοίρα γιόρτασε το Πάσχα μαζί με τον σύζυγό της, Γιώργο Μπούσαλη και τα τρία τους παιδιά.
Η τραγουδίστρια ανέβασε αρκετά στιγμιότυπα από το οικογενειακό τραπέζι, ενώ σε μία φωτογραφία πόζαρε και με την πεθερά της. Αγκαλιασμένες δίπλα στο τραπέζι, πεθερά και νύφη πόζαραν χαμογελαστές στον φακό. Η Καλομοίρα συνόδεψε την εικόνα με τη λεζάντα: «Καλό Πάσχα! Τελευταία φωτογραφία είναι η όμορφη πεθερά μου Λούλα. Έφτιαξε ένα τόσο ωραίο δείπνο για όλους! Σε αγαπάμε μαμά».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.