Τάσος Κωστής: Ήμουν δίπλα στη γυναίκα μου όλο το 24ωρο, μέχρι το τέλος, όφειλα να το κάνω κι ήταν κάτι που με ευχαριστούσε
Ήμασταν μαζί 45 χρόνια, στεκόταν πάντα δίπλα μου, όχι πίσω μου και με στήριζε, πρόσθεσε ο ηθοποιός
Ο Τάσος Κωστήςέδωσε συνέντευξη και μίλησε για τις δύσκολες στιγμές που βίωσε, μετά τον θάνατο της συζύγου του.
Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Breakfast@Star» και αρχικά, δήλωσε: «Η επόμενη μέρα με βρίσκει στο στάδιο της προσαρμογής. Δεν το ξεχνάω, θα το κουβαλάω μαζί μου μια ζωή».
Στη συνέχεια, είπε: «Μετά τον θάνατο της συζύγου μου, άδειασε το σπίτι. Δεν με τραβάει πλέον, το σπίτι να κάτσω. Ήμουν δίπλα στη γυναίκα μου όλο το 24ωρο, μέχρι το τέλος. Όφειλα να το κάνω κι ήταν κάτι που με ευχαριστούσε. Δεν βαρυγκόμησα ποτέ και δεν είπα ότι "ήταν να κάνω κάτι και δεν το έκανα". Τα έκανα όλα».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d1f50r3tpze9)
Κλείσιμο
Ωστόσο, υπήρξε κάτι που μετάνιωσε, όπως λέει. Συγκινημένος, ο ηθοποιός δήλωσε: «Ένα πράγμα βέβαια, της χρωστάω και το μετανιώνω, που δεν μπόρεσα να της το κάνω. Μου ζητούσε να της πάρω ένα κλαμπ σάντουιτς και δεν της το πήρα ποτέ. Όλα τα άλλα τα έκανα, ό,τι ήθελε. Ζω ακόμα και τώρα την αγάπη της συζύγου μου. Ήμασταν μαζί 45 χρόνια, ήταν φίλη, γκόμενα, σύζυγος, σύντροφος και νοσοκόμα. Στεκόταν πάντα δίπλα μου, όχι πίσω μου και με στήριζε».
Τέλος, μίλησε για τον Γιάννη Μπέζο. «Είμαστε ξαδέρφια. Στις δηλώσεις του λέει αλήθειες, όχι ψέματα. Αλλά κάποια πράγματα θα μπορούσε να μην τα πει», τόνισε κλείνοντας.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.