Κουμπάρος έγινε το περασμένο Σάββατο ο Τρύφωνας Σαμαράς στη Σαλαμίνα, αφού πάντρεψε μια στενή του συνεργάτιδα
Κουμπάρος έγινε το περασμένο Σάββατο ο Τρύφωνας Σαμαράς στη Σαλαμίνα, αφού πάντρεψε μια στενή του συνεργάτιδα. Ο γνωστός hair-stylist ίδιος μίλησε στην κάμερα της «Πρωινής Μελέτης» αμέσως μετά το μυστήριο, δηλώνοντας: «Η Μίνα ήταν στο κομμωτήριό μου. Είμαστε πολύ φίλοι εδώ και δέκα χρόνια. Και της το είχα τάξει να την παντρέψω. Οπότε έφτασε η ώρα».
Όσο για το πότε σκέφτεται ο ίδιος να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας; «Αργεί αυτή η μέρα. Μακριά τη βλέπω. Δεν με τρομάζει. Αν βρεις κάποιον άνθρωπο και τον αγαπήσεις τόσο, είναι ό, τι καλύτερο».
Κλείσιμο
Στο γάμο μάλιστα ήταν καλεσμένη και η πρώην παρτενέρ του στο «Dancing With The Stars», Κλώντια-Άννα.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.