Η Δανάη Μπάρκα κάνει διακοπές στη Σέριφο και μοιράστηκε φωτογραφίες με τους διαδικτυακούς της φίλους.
Η γνωστή παρουσιάστρια της εκπομπής «Πάμε Δανάη» απολαμβάνει ένα διάλειμμα από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις.
Έτσι, επέλεξε τη Σέριφο για τις φετινές της διακοπές και δημοσίευσε μάλιστα, υλικό από αυτές στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram..
Στη μία από αυτές, ποζάρει με ένα ολόσωμο μαγιό, με φόντο τη θάλασσα, ενώ στις υπόλοιπες, η παρουσιάστρια έδειξε στο κοινό της μερικές στιγμές της καθημερινότητάς της.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Το νησί, όλα τα γιατρεύει.🧿💙 Σεριφούλα μου.. η ομορφιά σου, η καθαρότητα σου, η αυθεντικότητα σου, η απλότητα σου, οι άνθρωποι σου, η γαλήνη σου, η ενέργεια σου δεν θα αλλάξουν ποτέ, οτιδήποτε κι αν συμβεί ❤️ 16 χρόνια και δεν σε αλλάζω με τίποτα ☺».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.