Αν και πολλοί ταξιδεύουν σε εξωτικούς προορισμούς και ελληνικά νησιά για τις καλοκαιρινές διακοπές τους, η Βίκυ Χατζηβασιλείου επέλεξε να επισκεφθεί τα φιορδ στη Νορβηγία.
Η πρώην παρουσιάστρια της τηλεόρασης ανέβασε μια φωτογραφία στον λογαριασμό της στο Instagram, από το χωριό Hellesylt της Νορβηγίας. Η Βίκυ Χατζηβασιλείου φαίνεται να κάνει κανό στα φιορδ με φόντο το πανέμορφο τοπίο.
«Άλλοι με μαγιό κι αλλοι με παλτό....», έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσης.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.