Power of Love - Νίκος Πελετιέ: Ο Δήμος θα πάει με δύο, τρεις... δεκαεφτά γυναίκες να δοκιμάσει
Μόνο με πράξεις λύνονται τα προβλήματα του έρωτα, σημείωσε ο παίκτης
O Νίκος Πελετιέ στο χθεσινό επεισόδιο του «Power of Love» εξέφρασε την άποψή του για τις ερωτικές επιλογές του Δήμου.
Συγκεκριμένα, ο παίκτης ανέφερε σχετικά με τα ερωτικά του συμπαίκτη του: «Κατερίνα μου ακόμα κι η θεά του έρωτα αν ήσουν, αποκλείεται να έβρισκες την έξοδο σε αυτόν τον ερωτικό λαβύρινθο που μας έχει βάλει. Επειδή ρωτάς τη Μαρκέλλα αν της αρέσει ο Δήμος και τον Δήμο αν έχει χωρίσει με τη Μαρκέλλα. Αυτά τα ερωτήματα δεν μπορούν να λυθούν με λέξεις. Ο Δήμος να πάει εκεί με δύο, τρεις, τέσσερις… δεκαεφτά γυναίκες να δοκιμάσει και να δει τι θα αντιληφθεί».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-d2trqrrkxxnl)
«Τι σχέση έχουν αυτά; Συγγνώμη τώρα...», απόρησε η Κατερίνα Καραβάτου.
Κλείσιμο
Και πρόσθεσε κάνοντας μια ιδιαίτερη πρόταση: «Μόνο με πράξεις μπορούν να λυθούν τα προβλήματα του έρωτα. Ο έρωτας είναι το πιο περίπλοκο μυστήριο σε όλο τον κόσμο. Δεν μπορούν να λυθούν τα πράγματα με κάποιες μικρές λεξούλες, για αυτό προτείνω να βγάλουμε τα ρούχα μας, να πάμε στην πισίνα και θα γίνει…».
«Δεν γίνεται αυτό τώρα», του απάντησε η παρουσιάστρια.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.