Η Δανάη Μπάρκα απολαμβάνει το καλοκαίρι και ξεκουράζεται ενόψει της ερχόμενης τηλεοπτικής σεζόν.
Η γνωστή παρουσιάστρια βρέθηκε στη Φλώρινα, απ' όπου ανέβασε μερικές φωτογραφίες στον λογαριασμό της στο Instagram.
Συνοδεύοντας τα στιγμιότυπα από ένα γλέντι που έστησαν, η Δανάη Μπάρκα έγραψε:
«Έτσι ξαφνικά, μια απλή μέρα σ’ ενα πανέμορφο χωριό μετατρέπεται σε γλέντι που θα θυμόμαστε για πάντα. Με λαχανικά απ τον κήπο, με φαγητά απ’τα πιο νόστιμα χέρια, με φυσικό νερό πιο γευστικό από όλα τα άλλα, με γέλια, χορούς, κρασί, φωνές κι έναν εκπληκτικό μουσικό που μας χάρισε μοναδικές στιγμές! Και που καταλήγουμε πάλι; Ότι οι άνθρωποι για να είμαστε ευτυχισμένοι χρειαζόμαστε απλά ο ένας τον άλλον, λίγη φύση και πολλά χαμόγελα. Μακεδονία (σ’) ερωτεύτηκα!
Κλείσιμο
Υ.Γ 1: Πιροσκί my love
Υ.Γ 2: Χρειαζόμαστε και τέλειουςφίλους που ακολουθεί ο ένας την τρέλα του άλλου
Με τη σειρά αθλητικής διατροφής Herbalife24, στέκεται περήφανα δίπλα τους ως επίσημος Υποστηρικτής Διατροφής, ενισχύοντας την προσπάθειά τους για διάκριση
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων