Ευαγγελία Πλατανιώτη: Δηλώνει ευγνώμων σε ανάρτηση από την τελετή λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων
Η φωτογραφίες της αθλήτριας που ήταν μια εκ των δύο σημαιοφόρων της Ελλάδας
Η Ευαγγελία Πλατανιώτη έκανε τον δικό της απολογισμό για τους φετινούς Ολυμπιακούς Αγώνες με μια λέξη σε ανάρτησή της, που δεν είναι άλλη από το «ευγνώμων».
Η αθλήτρια της καλλιτεχνικής κολύμβησης που ήταν η μια εκ των δύο σημαιοφόρων της Ελλάδας, μαζί με τον Εμμανουήλ Καραλή στην τελετή έναρξης, ανέβασε στο Instagram, μερικά στιγμιότυπα από το Εθνικό Στάδιο της Γαλλίας, στα οποία απαθανατίστηκε να κρατάει την ελληνική σημαία.
Χαμογελαστή, η Ευαγγελία Πλατανιώτη κυματίζει τη σημαία, με φόντο το πλήθος που πήγε να παρακολουθήσει την εκδήλωση για το τέλος του μεγάλου αθλητικού γεγονότος.
«Ευγνώμων» έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσής της, ενώ σε hashtags πρόσθεσε, μεταξύ άλλων, τη φράση «νιώθω ευλογημένη».
Το βράδυ της Κυριακής 11 Αυγούστου, οι δύο σημαιοφόροι της Ελλάδας μπήκαν πρώτοι στο Εθνικό Στάδιο της Γαλλίας, στην αρχή της Τελετής Λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων του Παρισιού. Συγκεκριμένα, ο αθλητής του επί κοντώ και η αθλήτρια της καλλιτεχνικής κολύμβησης ξεκίνησαν την είσοδο των σημαιοφόρων στο Stade de France.
Το διατροφικό όραμα του 21ου αιώνα είναι συνυφασμένο με την ιστορία πάθους, προσήλωσης και επιστημοσύνης της ΔΕΛΤΑ, που φέρνει στο τραπέζι μας ποιοτικά προϊόντα με ανεπανάληπτη γεύση και καλά μελετημένο διατροφικό προφίλ που γίνονται το στήριγμα της καθημερινής μας προσπάθειας για υγεία και ευεξία.
Το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου προσφέρει online πτυχιακά και μεταπτυχιακά προγράμματα, ώστε οι φοιτητές να πραγματοποιούν τις σπουδές τους με τρόπο που διευκολύνει την καθημερινότητά τους