Από εκεί, η ηθοποιός έκανε μια ανάρτηση τα ξημερώματα της Πέμπτης, για να ευχηθεί «χρόνια πολλά» σε όσους γιορτάζουν, με μια φωτογραφία που τράβηξε από το λιμάνι. «Χρόνια πολλά σε όλους Παναγίτσα μου» μου έγραψε στο story της.
Κλείσιμο
Μερικές ώρες μετά, ανήμερα της γιορτής της, το μεσημέρι, ανέβασε στο Instagram, μια σειρά από φωτογραφίες της με μαγιό. Φορώντας το μπικίνι της και έχοντας τα μαλλιά της box braids πιασμένα κότσο, χαμογέλασε στην κάμερα καθώς πήγαινε στην παραλία για να κάνει το μπάνιο της.
«ΠΑΝΑΓΙΑ (μου) Μόνο χαρές να μας έρθουν !!!!! Χρόνια πολλά, καλά,ανθηρά, ανέμελα. Έτσι, για να τα ξαναθυμηθούμε λίγο!» έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της.
Το πρότυπο πρόγραμμα σπουδών στις Βιολογικές Επιστήμες του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου προσφέρει ολοκληρωμένη κατάρτιση στη Βιολογία και περαιτέρω εξειδίκευση στην κατεύθυνση της Γενικής Βιολογίας ή της Γενικής Μικροβιολογίας