Μαμά δύο κοριτσιών είναι η Νίνα Λοτσάρη και η γνωστή show - woman δεν κρύβει την επιθυμία της για ένα ακόμη παιδάκι.
Μαμά δύο κοριτσιών είναι η Νίνα Λοτσάρη και η γνωστή show - woman, μιλώντας στη Ναταλία Γερμανού και το «Μες στην καλή χαρά», δεν έκρυψε την επιθυμία της για ένα ακόμη παιδάκι.
«Τώρα που πήρα το κολάι, δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να κάνω και τρίτο. Δεν ανησυχώ καθόλου για το σώμα μου, ούτε ανησύχησα. Ψυχολογικά και οι κοινωνικές συνθήκες δεν σε αφήνουν να σκεφτείς ότι “θέλω να γίνω μάνα πολλών παιδιών”», δήλωσε χαρακτηριστικά η Νίνα, που αποκάλυψε μεταξύ άλλων πως ήθελε να κάνει αγόρι.
Κλείσιμο
Όπως αποκάλυψε μάλιστα, η γυμναστική και η διατροφή τη βοήθησαν ώστε να μην πάρει πολλά κιλά κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, όπως τόνισε: «Δεν άρχισα γυμναστική όταν έμεινα έγκυος. Έκανα με τη Σόφη Πασχάλη γιόγκα και ελαφριά ζούμπα. Πήγαινα στο γυμναστήριο, έκανα ελαφρά βάρη με πολλές επαναλήψεις και διάδρομο».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.