Ο Πάνος Καλλίδης και η Λεάννα Μαρκόγλου το έριξαν έξω!
Ο Πάνος Καλλίδης και η Λεάννα Μαρκόγλου διασκέδασαν στο Frangelico, όπου πήγαν να απολαύσουν, τον καλό τους φίλο, Γιώργο Γιαννιά.
Ο Πάνος Καλλίδης και η Λεάννα Μαρκόγλου διασκέδασαν στο Frangelico, όπου πήγαν να απολαύσουν, τον καλό τους φίλο, Γιώργο Γιαννιά.
Ο γνωστός τραγουδιστής και η αγαπημένη του περιμένουν να υποδεχτούν στη ζωή το πέμπτο μέλος της οικογένειάς τους, τον πρώτο τους γιο μιας και ήδη έχουν δυο κορούλες.
Κλείσιμο
Ο Πάνος Καλλίδης είχε μιλήσει, πρόσφατα, στο περιοδικό «HELLO» για τον ερχομό του γιου τους και ήταν ιδιαίτερα χαρούμενος.
Χαρακτηριστικά είχε πει: "Θα έλεγα ότι είναι ένα δώρο να μαθαίνεις ότι η σύντροφός σου μετά από δύο κόρες είναι έγκυος και αυτήν τη φορά πρόκειται να φέρει στον κόσμο ένα αγοράκι. Την ίδια χαρά θα είχαμε, όμως, και κοριτσάκι να ήταν ξανά. Πιο πολύ από όλα μας ενδιέφερε να είναι ακόμα ένα υγιές παιδί. Μετά από τα κοκαλάκια και τις κούκλες θα μπει και ένα αγόρι στην παρέα και θα κάνουμε και αντρικά πράγματα".
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.