Μαρτάκης: «Όλη η θετική σκέψη μας στους Freaky Fortune»
Οι πρώτες δηλώσεις του μετά τον ελληνικό τελικό της Eurovision
Μπορεί να μην ήταν εκείνος που κέρδισε το πολυπόθητο εισιτήριο για να εκπροσωπήσει την Ελλάδα στη Eurovision στην Κοπεγχάγη, αλλά ακόμα και λίγη ώρα πριν την ανακοίνωση ο Κώστας Μαρτάκης δήλωνε: «Ας κερδίσει ο καλύτερος».
Παρ’ όλη την στεναχώρια, ο Κώστας ευχήθηκε καλή επιτυχία στους Freaky Fortune και τον Risky Kidd που θα μας εκπροσωπήσουν με το τραγούδι Rise Up.
Κλείσιμο
«Την ώρα που είπαν τα αποτελέσματα συγκινήθηκα κι εγώ», είπε και πρόσθεσε ότι θα ξαναδοκιμάσει και του χρόνου για την Eurovision!
Δείτε το μήνυμα που ανάρτησε στην προσωπική του σελίδα στο Instagram:
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.