«Ήμασταν φίλοι παλιά και βγαίναμε και μια χαρά, απλά έχουμε να βρεθούμε πολύ καιρό, γίνονται αυτά»
Για τη σχέση του με την παλιά του φίλη Νατάσα Θεοδωρίδου, τον Κώστα Δόξα, αλλά και τη συμμετοχή του στο DWTS μίλησε ο Τριαντάφυλλος στην κάμερα εκπομπή, λίγο πριν φορέσει τα χορευτικά του παπούτσια και κάνει την παρθενική του εμφάνιση στο σόου χορού.
«Με τη Νατάσα δε μιλάμε. Δεν έχουμε επαφές, δε μιλάω με την κοπέλα. Ήμασταν φίλοι παλιά και βγαίναμε και μια χαρά, απλά έχουμε να βρεθούμε πολύ καιρό, γίνονται αυτά. Δεν έχει γίνει κάτι άλλο. Και της έχω και τραγούδια καινούρια για να γίνει και χαμός πάλι», είπε ο τραγουδιστής στο Όλα Καλά.
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, αναφέρθηκε και στην παρεξήγηση με τον Κώστα Δόξα. «Είμαστε φιλαράκια και έληξε το θέμα και μια χαρά. Ο Κώστας είναι φίλος μου, είναι πολύ καλό παιδί και θέλω να τον δω σε πίστες, απλά εγώ είχα πει για τον Τάκη που κάτι είχε πει και έπρεπε να πει ο Κώστας πως είναι φίλος μου έπρεπε να είναι αυτός να απαντήσει», είπε, δείχνοντας στην κάμερα και πρόσφατη φωτογραφία τους ως... αποδεικτικό για το πόσο αγαπημένοι είναι.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.