Ο Στάθης Στιβακτάκης πίνει καφέ στην Κηφισιά με την κατσούνα του
Ο αγρότης-viral με φιλική του παρέα στα βόρεια προάστια
Η ζωή στην Κηφισιά κυλούσε χαλαρά όταν ξαφνικά στους δρόμους εμφανίστηκε ένας νέος με μούσια κρατώντας την κατσούνα του και φορώντας μπότες που θύμιζαν στιβάνια (αλλά δεν ήταν).
Όχι δεν είναι η νέα μόδα στα βόρεια προάστια, ούτε κάποιος χιπστεράς, είναι ο Στάθης.
Κλείσιμο
Ποιος Στάθης; Ο Στιβακτάκης, ο αγρότης που δίχασε την ελληνική κοινή γνώμη με τη δημοσιότητα που πήρε από την μία μέρα στην άλλη, όταν ένας φωτογράφος τον απαθανάτισε στο αγροτικό συλλαλητήριο στην Αθήνα.
Πρόσφατα ο αγρότης-viral, που όπως όλα δείχνουν έχει μπει πια για τα καλά στην πιο... light επικαιρότητα, φωτογραφήθηκε στους δρόμους των βορείων προαστίων πίνοντας χαλαρά το καφέ του μαζί με φιλική του παρέα.
Και μπορεί κάποιοι να λένε πως τους «κυνηγούν» οι παπαράτσι, ο Στάθης όμως δεν κρύβει πως η φωτογράφηση ήταν προγραμματισμένη αφού ποζάρει κανονικά στον φωτογράφο.
Ωστόσο αυτό που κάνει εντύπωση είναι το γεγονός ότι πήγε για καφέ με αξεσουάρ που σίγουρα δεν του ήταν απαραίτητα στην εν λόγω περιοχή και γενικότερα στην Αθήνα. Ίσως όμως αυτό να ήταν το concept της χαλαρής φωτογράφησης.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.