Ο γνωστός μελισσοκόμος από την Κρήτη δεν ήθελε να χαλάσει το χατήρι του θείου του
Ο Στάθης Στιβακτάκης, ο αγρότης που πέρυσι έκλεψε καρδιές με την εμφάνιση του στα συλλαλητήρια των αγροτών στο Σύνταγμα, συμμετέχει σε βιντεοκλίπ για το νέο cd του θείου του, Χρήστου Στιβακτάκη.
Tο τραγούδι το οποίο οπτικοποιήθηκε λέγεται «Δε τσι φοβούμαι τσ΄εγκρεμούς», και όπως θα δείτε παρακάτω συμμετέχει ο Στάθης Στιβακτάκης. Ο γνωστός μελισσοκόμος από την Κρήτη δεν ήθελε να χαλάσει το χατήρι του θείου του και έτσι πήγαν μαζί λίγο πριν τη κορυφή του Ψηλορείτη στην Περιοχή: Σκαρόνερο και πραγματοποίησαν τα γυρίσματα. Δείτε ένα από τα πλάνα του βιντεοκλίπ που δημοσιεύει το kriti-channel.blogspot.gr:
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town