Χαμός στο διαδίκτυο με τη νυν και την πρώην σύντροφο του Κωνσταντίνου από το Survivor
«Πόλεμος» αναρτήσεων για τα μάτια του personal trainer
Ο Κωνσταντίνος Βάσαλος, ο οποίος συμμετέχει στο Survivor στην ομάδα των «Μαχητών», έχει καταφέρει να κερδίσει την εύνοια του ωραίου φύλου, με το καλογυμνασμένο του σώμα και τον ηπίων τόνων χαρακτήρα του.
Όμως, εν αγνοία του, έχει ξεσπάσει στα social media ένας άνευ προηγουμένου πόλεμος μεταξύ της νυν και της πρώην συντρόφου του.
Κλείσιμο
Συγκεκριμένα, η πρώην σύντροφος του Κωνσταντίνου, ανέβαζε κοινές τους φωτογραφίες σε… τρυφερά τετ α τετ στο facebook, βάζοντας μάλιστα σε πολλά σχόλια και το hashtag #myman, δηλαδή ο «άντρας μου».
Οι αναρτήσεις σταδιακά έχουν ξεκίνησε να διαγράφονται και αυτό οφείλεται σε μία κίνηση της νυν συντρόφου του. Η σύντροφός του, η οποία είναι από την Κύπρο, φρόντισε να ανεβάσει στο διαδίκτυο ένα βίντεο, στο οποίο ξεκαθαρίζει την αλήθεια.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town