Βίντεο: Η φωτογραφία του Λυκουρέζου στις Μαλδίβες και οι δηλώσεις της Καλογρίδη
Το ζευγάρι επέστρεψε στην Αθήνα το βράδυ της Τρίτης
UPD:
Η Νατάσα Καλογρίδη και ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος πέρασαν τις διακοπές του Πάσχα στις Μαλδίβες μαζί φίλους ανάμεσα στους οποίους βρισκόταν και ο Νίκος Κοκλώνης. Η ηθοποιός φρόντισε να μοιραστεί κάποια στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους μέσα από τα social media. Σε μία φωτογραφία που ανέβασε στα Instagram stories- για μόλις 4 λεπτά- απεικονίζεται ο γνωστός ποινικολόγος.
Όπως αποκάλυψε η εκπομπή «Το Πρωινό» του Ant1, στην εικόνα φαίνεται ο σύντροφός της ηθοποιού να απολαμβάνει το κοκτέιλ του στην πισίνα και μάλλον ανέβηκε κατα λάθος στo instagram.
Το ζευγάρι επέστρεψε στην Αθήνα το βράδυ της Τρίτης και η Νατάσα Καλογρίδη αναχώρησε για τη Βενετία, ενώ ο δικηγόρος, προς το παρόν, βρίσκεται σπίτι του.
Η κάμερα της εκπομπής, πέτυχε τη Νατάσα στο αεροδρόμιο η οποία δήλωσε on camera: «Πάμε να γονδολάρουμε. Πέρασα καλά στις Μαλδίβες, ξέρω να περνάω καλά», ενώ σε ερώτηση για το αν ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος ήταν τελικά στην παρέα τους απάντησε: «Ο κύριος Λυκουρέζος είναι δικηγόρος, δικηγορεύει και αγορεύει».
Κλείσιμο
Δείτε παρακάτω τα βίντεο:
Φωτογραφία: NDP
Δείτε βίντεο: Η φωτογραφία-ντοκουμέντο του Λυκουρέζου στις Μαλδίβες και οι δηλώσεις Καλογρίδη
Η ΕΖΑ κινείται σε θετική, οικονομική τροχιά, αφήνει πίσω τις δυσκολίες του παρελθόντος, ανανεώνεται και γράφει νέες ιστορίες επιτυχίας, με ένα επιχειρηματικό μοντέλο που έχει αξία, προοπτική, αλλά είναι ταυτόχρονα και απολαυστικό