Πάριος - Παλαιολόγου: Ένας μεγάλος έρωτας επαναλαμβάνεται!
Επτά χρόνια μετά τον χωρισμό τους ξανά μαζί -Την επανασύνδεση επιβεβαίωσε ο γιος του τραγουδιστή Χάρης Βαρθακούρης
Οι μεγάλοι έρωτες δεν ξεχνιούνται και επαναλαμβάνονται. Κάτι τέτοιο φαίνεται πως ισχύει και στην περίπτωση του Γιάννη Πάριου και της Αλεξάνδρας Παλαιολόγου. Ο τραγουδιστής και η ηθοποιός όπως όλα δείχνουν είναι και πάλι μαζί και την είδηση της επανασύνδεσης επιβεβαιώνει εμμέσως πλην σαφώς και ο Χάρης Βαρθακούρης.
Ο γιος του τραγουδιστή μίλησε στην εκπομπή Στη Φωλιά Των ΚουΚου εέπε χαρακτηριστικά: «Την Αλεξάνδρα την ξέρω πολύ καλά χρόνια. Την αγαπώ. Είναι ένα άτομο που, δεν ξέρω πως θα ακουστεί, εγκρίνω. Άρα, είμαι πολύ καλά με αυτήν την επανασύνδεση. Δεν επιβεβαιώνω, αλλά ούτε και διαψεύδω την επανασύνδεση. Φαντάζομαι οι πληροφορίες σας μπορεί να είναι ίδιες με τις δικές μου!».
Η σχέση τους και ο χωρισμός
Ο τροβαδούρος του έρωτα και η ηθοποιός έγιναν ζευγάρι το φθινόπωρο του 2007, με την πρώτη τους κοινή φωτογραφία να βλέπει το φως της δημοσιότητας περίπου πέντε μήνες μετά. Έπειτα από ένα χρόνο χώρισαν, αλλά επανασυνδέθηκαν ξανά, μέχρι τον οριστικό τους χωρισμό, το 2011. Τα χρόνια που μεσολάβησαν δεν έλειψαν οι εκατέρωθεν δηλώσεις εκτίμησης, ενώ ο Γιάννης έβλεπε την Αλεξάνδρα στο θέατρο και εκείνη τις βραδινές του εμφανίσεις.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town