Εμφανίστηκε στον Ορνό με αποκαλυπτικό κόκκινο ολόσωμο μαγιό και έκανε τα αρσενικά της παραλίας και όχι μόνο να την χαζεύουν
Αν και το καλοκαίρι δεν έχει μπει για τα καλά και η θερμοκρασία δεν έχει ανέβει η Μαρία Αλεξάνδρου Μάιο μήνα είναι φωτιά και λάβα. Πιο θερμή και από τον ήλιο το μοντέλο με την εμφάνισή του ανέβασε τη θερμοκρασία στη Μύκονο.
Η κάμερα του Mykono Live TV την εντόπισε στον Ορνό με αποκαλυπτικό κόκκινο ολόσωμο μαγιό.
Η Μαρία, που πριν από λίγες μέρες συμμετείχε στα International Erotic Awards 2018 στο Ολυμπιακό Κλειστό Γήπεδο του Φαλήρου, πήρε τα tattoos της και το σκυλάκι της και πήγε στο νησί των Ανέμων.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town