Nomads 2: Το εντυπωσιακό τρέιλερ στη Μαδαγασκάρη και το μια από τα ίδια ριάλιτι επιβίωσης
Η συνταγή παρόμοια. Όμορφοι, καλογυμνασμένοι παίκτες, διάσημοι και μη έτοιμοι να πέσουν στις λάσπες, να αγωνιστούν και να επιβιώσουν κάτω από εξαιρετικά «αντίξοες» συνθήκες
Κάθε κανάλι οείλει και πρέπει να έχει το δικό του ριάλιτι επιβίωσης. Μετά το τέλος του Survivor 2 που προβλήθηκε από τον ΣΚΑΪ (με μικρότερη επιτυχία από το Survivor 2) σειρά έχει το τώρα το Nomads 2 του ΑΝΤ1. To κόνσπετ πάνω κάτω το ίδιο. Σάββας Μπούμπουρας σε πρώτο πλάνο, Γιώργος Λέντζας σε δεύτερο. Όπως δηλαδή και στο Survivor 2 Σάκης Τανιμανίδης μπροστά, Γιώργος Λιανός πιο πίσω.
Η συνταγή παρόμοια. Όμορφοι, καλογυμνασμένοι παίκτες, διάσημοι και μη έτοιμοι να πέσουν στις λάσπες, να αγωνιστούν και να επιβιώσουν κάτω από εξαιρετικά «αντίξοες» συνθήκες για κάποια λεπτά τηλεθέασης και μερικές χιλιάδες ευρώ.
Πάντως αυτό που διακρίναμε είναι το πραγματικά εντυπωσιακό τρέιλερ το οποίο γυρίστηκε στη Μαδαγασκάρη και μοιάζει σαν να είναι ταινία του Χόλιγουντ. Ιδού!
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town