Bachelorette party διαρκείας για την Αθηνά Οικονομάκου λίγο πριν το γάμο
Στις 6 Οκτωβρίου η Αθηνά Οικονομάκου και ο Φίλιππος Μιχόπουλος θα παντρευτούν για... 3η φορά
Η αντίστροφη μέτρηση για το γάμο της Αθηνάς Οικονομάκου και του Φίλιππου Μιχόπουλου έχει ξεκινήσει καθώς το ερχόμενο Σάββατο 6 Οκτωβρίου το αγαπημένο ζευγάρι θα παντρευτεί με παπά και με κουμπάρο.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ᴬᵀᴴᴵᴺᴬ ᴼᴵᴷᴼᴺᴼᴹᴬᴷᴼᵁ (@athinao1konomakou) στις
Η μέλλουσα νύφη είναι μια πολύ ερωτευμένη γυναίκα και μια πολύ ευτυχισμένη μαμά και δεν διστάζει να μοιράζεται τη χαρά της με τους διαδικτυακούς της φίλους. Μέσα από το λογαριασμό της στο Instagram η ηθοποιός ενημέρωσε πως παρέα με τις φίλες της ζωή της έκανε το μπάτσελορ πάρτι της.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ᴬᵀᴴᴵᴺᴬ ᴼᴵᴷᴼᴺᴼᴹᴬᴷᴼᵁ (@athinao1konomakou) στις
«Σας εύχομαι από καρδιάς να βρείτε έναν άντρα που να ανυπομονείτε να τον παντρευτείτε για 3η φορά @feeltheflownow (σ.σ. το insta account του συζύγου της) και να αποκτήσετε φίλες ζωής όπως τις δικές μου #louloudiamou », έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας που ανέβασε με τις φίλες της.
Mέσα από το ίδιο μήνυμα η ηθοποιός υπονόησε ότι, εκτός από τον πολιτικό τους γάμο με τον Φίλιππο Μιχόπουλο πέρσι στη Λακωνία (κι ενώ εκείνη ήταν έγκυος στο μωρό τους), το ζευγάρι έχει ήδη παντρευτεί και δεύτερη φορά (πιθανότατα σε κάποιον εξωτικό ταξιδιωτικό προορισμό που έχουν επισκεφτεί τον τελευταίο καιρό- και είναι πολλοί).
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ᴬᵀᴴᴵᴺᴬ ᴼᴵᴷᴼᴺᴼᴹᴬᴷᴼᵁ (@athinao1konomakou) στις
Δεκατέσσερις φίλες της, από την παιδική της ηλικία στη Σκάλα Λακωνίας, από τη μετέπειτα ζωή της, από τον καλλιτεχνικό χώρο αλλά και από το περιβάλλον του συζύγου της, Φίλιππου Μιχόπουλου, οργάνωσαν το bachelorette party της Αθηνάς.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ᴬᵀᴴᴵᴺᴬ ᴼᴵᴷᴼᴺᴼᴹᴬᴷᴼᵁ (@athinao1konomakou) στις
Στο bachelorette από τον καλλιτεχνικό χώρο ήταν οι φίλες της Βάσω Λασκαράκη, Νικόλ Παναγιώτου (οι οποίες μαζί με την επιστήθια φίλη του Φίλιππου Μιχόπουλου, Εύη Πρεβενά θα είναι οι νονέες του μικρού Μάξιμου), η επιχειρηματίας Χριστίνα Κοντοβά, η δημοσιογράφος Πένυ Θωμοπούλου, η συνεργάτιδά της στο Allover by Athina Oikonomakou Κωνσταντίνα Βασιλείου και άλλες αγαπημένες της φίλες!
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.