Η Αθηνά Οικονομάκου με μεταλλικό λεοπάρ κοστούμι στο pre-wedding party της στην Μύκονο
Το ζευγάρι, μια ημέρα πριν από τον θρησκευτικό του γάμο στην Μύκονο ετοίμασε ένα ξεχωριστό pre-wedding party προσκαλώντας τους φίλους του να περάσουν όμορφες στιγμές
Λίγες ώρες απομένουν μέχρι την στιγμή που η Αθηνά Οικονομάκου θα ντυθεί στα άσπρα και θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον εκλεκτό της καρδιάς της, Φίλιππο Μιχόπουλο.
Το ζευγάρι, μια ημέρα πριν από τον θρησκευτικό του γάμο στην Μύκονο ετοίμασε ένα ξεχωριστό pre-wedding party προσκαλώντας τους φίλους του να περάσουν όμορφες στιγμές στο 180 Sunset Bar.
Ο συγκεκριμένος χώρος με φόντο το απέραντο γαλάζιο του Αιγαίου αποτελεί ένα από τα πιο αγαπημένα μέρη το ζεύγους στο νησί των Ανέμων.
Το παρών στο κάλεσμα έδωσαν πολλοί επώνυμοι μεταξύ των οποίων ο Τζώννυ Καλημέρης και η Χριστίνα Κοντοβά.
Κλείσιμο
Την παράσταση έκλεψε η Αθηνά που έλαμπε μέσα στο stylish μεταλλικό λεοπάρ κοστούμι της που συνδύασε με ζώνη Gucci.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.