Η Ρούλα Ρέβη φωτογραφίζει την Ζέτα Μακρυπούλια αγκαλιά με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη
Η αυθόρμητη φωτογραφία και τα γέλια της Δήμητρας Γαλάνη
Τα γενέθλια του γιόρτασε, πριν από δύο μέρες, οΜιχάλης Χατζηγιάννης. Ο τραγουδοποιός έκανε ένα πάρτι με καλεσμένους καλούς φίλους και αγαπημένα του πρόσωπα, μεταξύ των οποίων η Ρούλα Ρέβη με τον Αποστόλη Τότσικα και τη Δήμητρα Γαλάνη.
Η φωτογράφος και κριτής του Project Runway, τράβηξε μία αυθόρμητη φωτογραφία τον εορτάζοντα αγκαλιά με την αγαπημένη του, Ζέτα Μακρυπούλια. Το ερωτευμένο ζευγάρι, όπως φαίνεται στη φωτογραφία, δεν έχει την προσοχή του στο φωτογραφικό κλικ της Ρούλας, σε αντίθεση με τη Δήμητρα Γαλάνη που κοιτάει το φακό και έχει «σκάσει» στα γέλια.
Δείτε τη φωτογραφία όπως την ανέβασε η Ρούλα Ρέβη στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.