Φανατική οπαδός της γιόγκα είναι η Σόφη Πασχάλη και «αυτό φαίνεται αν κάποιος ρίξει μια ματιά στο λογαριασμό της στο Instagram. H γνωστή γυμνάστρια ανέβασε στα social media μια φωτογραφία της με φόντο τη θάλασσα και εκείνη να εκτελεί μια πολύ δύσκολη άσκηση που απαιτεί δύναμη και ευλυγισία.
Στη λεζάντα που συνοδεύει τη φωτογραφία γράφει χαρακτηριστικά: «Μιας και έχω ανεβασμένη διάθεση, σκέφτηκα να ξεκινήσει η εβδομάδα χαριτωμένα. Και με γιόγκα challenge. Μπορείς να πας όπου θες, αρκεί να ξέρεις που θες να πας».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town